środa, 9 marca 2011

Trwa nabór do PRZEDSZKOLA FILMOWEGO!


WARSZTATY FILMOWE DLA GIMNAZJALISTÓW I LICEALISTÓW
W SZKOLE WAJDY!

Już po raz 9 rusza Przedszkole Filmowe w Szkole Wajdy. Przedszkole to prawie roczny warsztat skierowanych do tych, którzy chcieliby sprawdzić swoje uzdolnienia i możliwości w zakresie sztuki filmowej. Zajęcia odbywają się w weekendy, średnio raz w miesiącu. Uczestnicy realizują swoje pierwsze etiudy pod okiem czynnych zawodowo reżyserów.

Do udziału w warsztatach zapraszamy nie tylko osoby, które "marzą o tym, żeby zostać reżyserami". Kurs otwarty jest dla wszystkich, którzy czują potrzebę tworzenia, szukają własnej formy wypowiedzi i chcą wziąć udział we wciągającej filmowej przygodzie.

Aby zapisać się do Przedszkola Filmowego należy odpowiedzieć jak najbardziej osobiście na pytania z ankiety i przesłać swoje CV ze zdjęciem na adres mailowy przedszkole.filmowe@gmail.com
Zgłoszenia można przysyłać do 10 kwietnia 2011 r.
Projekt jest organizowany przez Szkołę Filmową Andrzeja Wajdy oraz Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”, a realizowany dzięki wsparciu Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.

ANKIETA

1. Opisz swoje zainteresowania/pasje (niekoniecznie filmowe). Co lubisz robić w wolnym czasie, jakich masz ulubionych reżyserów, filmy, co czytasz, jakiej słuchasz muzyki... ?

2. Dlaczego chcesz wziąć udział w warsztatach w ramach Przedszkola Filmowego?

3. Pytanie dodatkowe (nieobowiązkowe): jaki/jaka jesteś - spróbuj siebie opisać.

Na zgłoszenia czekamy do 10 kwietnia 2011 roku.

Wypełnij ankietę osobiście! Chcemy Cię trochę poznać.
* Dodatkowo (nie jest to wymagane): Jeśli masz doświadczenia związane z pracą z filmem, fotografią lub innymi dziedzinami sztuki - opisz je krótk
o. Prace filmowe, fotografie i inne, można przesłać lub przynieść do siedziby Towarzystwa Inicjatyw Twórczych “ę” z dopiskiem PRZEDSZKOLE FILMOWE podając jednocześnie kontakt do siebie (imię, nazwisko, nr telefonu oraz mail).
Adres:
Towarzystwo Inicjatyw Twórczych "ę"
ul. Mokotowska 55, domofon 5000-542 Warszawa

W razie pytań prosimy o kontakt:Dorota Borodaj
Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
0 665 750 260
przedszkole.filmowe@gmail.com
Koszt udziału w warsztatach to 1000 zł (w szczególnych wypadkach kwota może zostać zmniejszona lub anulowana)

Organizatorzy: Mistrzowska Szkoła Reżyserii Filmowej Andrzeja Wajdy oraz Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz